Контакти

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України 2015 - 2023

​​​​​​​​​​​​​​

Коротка інформація про компанію

Peak Sport Products Co., Limited - провідна компанія з виробництва спортивного одягу в Китаї, яка в основному займається розробкою, виробництвом і поширенням спортивних товарів (включаючи взуття, одяг і аксесуари) під торговою маркою «PEAK».

Будучи одним з новаторів в індустрії спортивного одягу в Китаї, голова Peak Sport, Mr. Xu Jingnan, почав свій OEM-бізнес із виробництва взуттєвої продукції в 1988 році та заснував бренд «PEAK» в 1991 році.

Peak Sport має ефективну та широку мережу авторизованих роздрібних магазинів у Китаї. Цими роздрібними магазинами володіють та керують або дистриб'ютори компанії, або власники роздрібних магазинів. Станом на 31 грудня 2016 року кількість авторизованих торгових точок у Китаї досягла більш 7000. Компанія також експортує свою продукцію в більш ніж 80 країн.

Компанія просуває «PEAK» як міжнародний та професійний бренд через асоціації з різними всесвітньо відомими партнерами по просуванню та наданні продукції з преміальною функціональністю та продуктивністю.

​​​​​​​

​​​​​​​

​​​​​​​

​​​​​​​

​​​​​​​

​​​​​​​

​​​​​​​

​​​​​​​

​​​​​​​

​​​​​​​

​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​

​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​

{360_photo}