Контакти

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України 2015 - 2023

TAICHI

​​​​​​​

- проміжна підошва виготовлена з розумного матеріалу P4U та складного піноутворення із використанням інноваційних технологій. P4U – це гель, основною властивістю якого є перехід у різні стани під впливом зовнішніх факторів навантаження. У нормальних умовах зв’язок між молекулами геля малий, що робить матеріал дуже м'яким. При ударних навантаженнях або вібраціях міжмолекулятні зв’язки посилюються, а гель швидко перетворюється в високоеластичну тверду речовину протягом декількох мілісекунд. Пружність модуля швидко зростає, збільшуючи твердість. Після закінчення впливу зовнішніх факторів гель знову пом'якшується протягом декількох мілісекунд.

GRADIENT SHELL

​​​​​​​

- градієнтна структура матеріалу верху застосовується в якості додаткової підтримки ступні під час вправ з високою інтенсивністю руху ніг, раптовими зупинками і різкими змінами руху стопи ноги. Під час інтенсивних занять спортом, ущільнена в ключових точках, структура верху взуття дозволяє повторювати анатомічну будову ступні і акуратно фіксує ступню у взутті.

GRADIENT DUAL

​​​​​​​

- технологія GRADIENT dual використовує два амортизаційних модуля (дві амортизаційні вставки) з різною щільністю матеріалів в підошві взуття. 

(1) Модулі потрібні для розподілу навантаження на склепіння стопи, пом'якшення поштовхів при ходьбі, бігу, стрибках. 

(2) Модуль R pad еластичний модуль розташований в передній частині ступні, здатний пружно розпластуватися під дією навантаження з подальшим набуттям первісної форми. Служить для прискореного старту при переміщенні ступні. 

Модуль S pad розташований в зоні п'яти служить для ударопоглинання при приземленні стопи, розподілу навантаження на п'яту, і забезпечує високий рівень амортизації при стрибку.CUSHION-3

​​​​​​​

- композитний "каблук" складається з трьох вставок розташованих в зоні п'яти слугують для посилення опорної функції ступні.

3 елементи з різних матеріалів EVA, ESS і TPU створюють амортизуючу конструкцію яка забезпечує повний захист п'яти від ударних навантажень.

EVA - легкий матеріал, наповнений мікроскопічними бульбашками повітря створює еластичність і пружність. Зберігає свої властивості, що амортизують, як в холодну так і в жарку погоду (при низьких температурах). Необхідний для поглинання і розподілу ударних навантажень.

ESS - буфер - вставка для пом'якшення сили удару або поштовху, при зіткненні ступні з поверхнею.

TPU - Термополиуретан - матеріал з високою щільністю, завдяки чому з нього можна виготовляти підошви з глибоким протектором, що забезпечують відмінне зчеплення з поверхнею. Застосовується в композитному каблуку для поліпшення зносостійкості підошви: опору деформацій, в тому числі порізів та проколів.


​​​​​​​

PEAK SURFACE

​​​​​​​

- спеціально розроблений матеріал верху - поєднання біонічного дизайну і спеціальних матеріалів (одночасно еластичних і пружніх) знижують дискомфорт ноги при інтенсивному русі і забезпечують додаткову м'яку підтримку.P-SUIT

​​​​​​​

- P-SUIT внутрішня підкладка яка поєднана з матеріалом верху і шнурівкою, зроблена без швів. Повністю охоплює ступню і запобігає ковзанню стопи усередині взуття, забезпечуючи її щільну фіксацію.TIE UP

​​​​​​​

- конструктивний елемент взуття забезпечує правильне положення стопи усередині кросівка і запобігає її ковзання. Такі фіксуючі елементи як липкі стрічки і верхні накладки, повторюють анатомічні контури стопи і об'єднують в одне ціле взуття і ступню. Використовується в дизайні баскетбольних кросівок.P-ARMOR

​​​​​​​

- технологічне рішення підвищує зносостійкість взуття для тенісу та фітнесу. Додаткова вставка, що захищає пальці ніг і бічні поверхні стопи, збільшує тертя між взуттям і поверхнею землі, володіє вітро-і водовідштовхувальними властивостями.270 DYNAMIC TONGUE

​​​​​​​

- фіксуючий елемент для захисту зв'язок. У порівнянні зі звичайним язичком для взуття, 270 динамічний язичок щільно обгортає і краще охоплює щиколотку через свою більшу площу, а також запобігає розтягненням / розривам зв'язок гомілковостопного суглоба. Розтягування гомілковостопного суглоба є найбільш поширеною спортивною травмою, в результаті підвертання ноги або великого навантаження на стопу - вимагає в середньому від декількох днів до 6 тижнів для загоєння.COOLFREE

​​​​​​​

- вентиляційний елемент у взутті для фітнесу. Матеріал, з якого виконані вставки має дихаючу структуру для зниження температури у взутті навіть в самих жарких погодних умовах. Вентиляційні елементи відводять вологу від шкіри разом з надлишковим теплом, забезпечуючи приплив холодного повітря в ті зони взуття, де це необхідно.P-WARM

​​​​​​​

- теплоізоляційний шар, який використовується в утепленому взутті для фітнесу і для повсякденного носіння,  утримує тепло всередині взуття, при цьому не затримує вологу на шкірі ступні.

Дозволяє зберігати тепло при температурі повітря до -3 С (як варіант в холодну погоду).


​​​​​​​

P-MOTIVE

​​​​​​​

- проміжна підошва зроблена з високоеластичного матеріалу, виробленого за допомогою технологій спінювання. P-MOTIVE - м'який і легкий матеріал з відмінними амортизаційними і пружинячими властивостями, який має на 45% більше пружні властивості ніж традиційна підошва. Крім пружинячих властивостей, даний матеріал володіє довговічністю і компресійною стійкістю (зберігає свою еластичність після тривалих навантажень).


​​​​​​​

MULTI-CORE

​​​​​​​

- Multi-Сore технологія проміжної підошви, що складається з пом'якшуючих пластин, розташованих по всій довжині взуття, що забезпечує надчутливу амортизацію.

Принцип роботи Multi-core: пом'якшувальні пластини, стискаються під час удару і рівномірно розподіляють ударне навантаження, після чого пластини миттєво повертаються до первісної форми, тим самим посилюючи відштовхування. Так само пластини при відштовхуванні повертають частину накопиченої в процесі амортизації енергії і зберігають зусилля спортсмена.


​​​​​​​

TENACITY UNIT

​​​​​​​

- пластини, виконані із надміцного пластику, розташовані під склепінням стопи. Забезпечують стійкість і збільшують підтримку стопи при агресивних стрибках, запобігають травми пов'язані зі скручуванням стопи під час перекату, і забезпечують стійкість і значно полегшують вагу взуття за рахунок використання легкого матеріалу, який замінює гумову підошву.PEAK STA

​​​​​​​

- це технологія захисту, яка використовується в баскетбольному взутті, тенісному взутті та в іншому спортивному взутті зі збільшеними бічними рухами для кращої стійкості. Підтримує ногу під час бокового руху, щоб зменшити травму ноги під час вправ з високою інтенсивністю.


​​​​​​​

EASY FLEX

​​​​​​​

- завдяки оновленій формулі значно підвищується зносостійкість використовуваної гуми. Тому її можна легко адаптувати до покриття підлоги в залі або бетонної підлоги на вулиці, що дозволяє уникнути короткого терміну служби спортивного взуття, оскільки підошва швидко зношується.I-SOLE

​​​​​​​

- вага спортивного взуття в значній мірі залежить від гумової підошви. Оновлена ​​формула гумового матеріалу і застосована технологія піни, значно знизить вагу підошви, тим самим зменшить навантаження на ноги під час занять спортом.


​​​​​​​

PEAK OUTDOOR RB

​​​​​​​

- після поновлення формули гуми, значно підвищилася зносостійкість виробу, а також покращилося зчеплення з різного роду поверхнею.


​​​​​​​

LIGHT RB

​​​​​​​

- вага спортивного взуття в значній мірі залежить від гумової підошви. Оновлена ​​формула гумового матеріалу і застосована технологія піни, значно знизить вагу підошви, тим самим зменшить навантаження на ноги під час занять спортом.PEAK REVOLVE

​​​​​​​

- PEAK REVOLVE - кругла точка обертання, розташована у внутрішній ділянці носка взуття, яка забезпечує швидкий розворот навколо своєї осі, підвищуючи маневреність спортсмена при зміні руху і кругових обертаннях. Використовується в категорії фітнес, а також в ігрових видах спорту: теніс, баскетбол, волейбол, міні футбол, футзал.


​​​​​​​

PEAK ULTRA GRIP

​​​​​​​

- PEAK ULTRA GRIP - це матеріал підметки, зроблений на підставі поліпшеного термополіуретану замість традиційної гуми, дозволяє збільшити гнучкість підошви і значно знизити вагу взуття.

Завдяки конструкції зовнішньої підошви у вигляді мікрошипів, забезпечує відмінне зчеплення на слизькій поверхні і складним рельєфом пересічній місцевості. Дана технологія використовується в біговому взутті професійного рівня (в бігових марафонах).


​​​​​​​

{360_photo}