тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України 2015 - 2023

Компанія Peak Sport Україна з 2015 року є офіційним постачальником спортивних костюмів збірної України.​ Спортивний одяг бренду Peak відомий у всьому світі. Компанія Peak Sport у виробництві спортивного одягу і взуття використовує сучасні технології, які дозволяють зробити їх практичним, технологічним, зручним і відносно недорогим.

При виборі екіпіровки для своїх спортсменів Національний олімпійський комітет враховує оптимальне поєднання якості і ціни спортивної форми.

На сайті Peak Sport можна не лише подивитись, якою була спортивна форма збірної України на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро в 2016 році та в Пхьончхані в 2018, а й купити спортивний костюм збірної України, який був спеціально розроблений для нашої збірної. А ще ​олімпійська форма України​ заряджена на досягнення та високі результати.​​На сайті бренду PEAK доступна чоловіча, жіноча та дитяча форма збірної України

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

​​​​​​​

​​​​​​​

Олімпійська форма України 2016 “Ріо” для Олімпійської збірної була розроблена за участю відомого українського дизайнера Андре Тана. Для дизайну було використано кольорову гаму українського прапору (жовтий та блакитний), яку органічно та творчо поєднали з декоративними вставками у вигляді орнаменту із трикутників. Принт носить назву “Діамантова Україна”. Форма була названа кращою за всі роки участі української збірної в Олімпіадах. В колекції представлені майки, футболки, спортивні штани, шорти, поло, толстовки для жінок та чоловіків. А також аксесуари: панама, рюкзаки, сумки, літнє взуття.​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​

​​​​​​​


Форма олімпійської збірної України 2018 “Пхьончхан” була створена для Зимової Олімпіади, яка проходила у Південній Кореї. Символами Олімпіади, на якій проходили змагання із зимових видів спорту, стали біле тигреня Сухоран - символ довіри, сили та захисту та чорне ведмежа Бандабі - символ сили волі та мужності. Цілком логічно, що до складу колекції “Пхьончхан” крім футболок та спортивних штанів увійшла зимова спортивна форма: толстовки на блискавці та без, лонгсліви, жіночі та чоловічі куртки-пуховики, жилети тощо. Колекція розроблена в більш спокійних кольорових рішеннях – синій та жовтий. Для зимової колекції був спеціально розроблений принт під назвою «Золоте колосся»: жовте пшеничне поле на блакитному тлі, символ родючості української землі.

Спортивний одяг і взуття з цих олімпійських колекцій доступні для українців в фірмових магазинах Peak. Весь одяг і взуття бренду Peak відмінної якості і відрізняється високою зносостійкістю.
​​​​​​​

​​​​​​​

​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​

{360_photo}