тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України 2015 - 2023

Збірна України на олімпійських іграх| Peak Sport Ukraine​​​​​​​

Пекін-2022 чи готові наші спортсмени до зимової олімпіади?

Залишилося менше ніж місяць до початку церемонії відкриття XXIV зимових Олімпійських ігор 2022 року. Вона відбудеться 4 лютого на Олімпійському стадіоні в столиці Китаю. Пекін стане першим за всю історію містом, що прийме як літній, так і зимовий вид найважливішої спортивної події у світі. Як почуваються наші спортсмени та чи готові вони завойовувати золоті медалі? Це ми і спробували проаналізувати.

Що нас чекає на цьогорічних Олімпійських іграх?

У програмі Зимових Олімпійських ігор 2022 року буде 7 видів спорту, 15 дисциплін і 109 комплектів нагород. Олімпійська боротьба проходитиме на 12 аренах. Крім того, на Національному стадіоні, так званому "Пташине гніздо", відомому з ігор 2008 року, пройдуть церемонії відкриття і закриття.

Серед учасників буде майже 3 тисячі спортсменів з 95 країн світу, які будуть підкорювати не один зимовий вид спорту, а саме: біатлон, гірськолижний спорт, керлінг, ковзанярський спорт, бобслей, лижне двоборство, лижні перегони, санний спорт, скелетон, сноуборд, стрибки з трампліна, фігурне катання, фристайл, хокей з шайбою і шорт-трек. Планується, що українську збірну представлятимуть близько 45 спортсменів у 13 дисциплінах.

Щоб підкорити такі вершини, важливу роль відіграє не лише інтенсивна підготовка, але і спортивний одяг, в якому змагатимуться спортсмени. До слова, зимові кросівки жіночі та форма української збірної з біатлону будуть виготовлені шведським виробником Craft Sportswear. Натомість спонсором спортивної форми для наших чемпіонів стане український бренд Peak, котрі продовжать співпрацю з олімпійцями до 2024 року.

Зимові види спорту | Peak Sport Ukraine​​​​​​​

Медальні прогнози спортивних аналітиків

​​​​​​​

Пекін 2022 обіцяє зібрати найкращих спортсменів з усього світу, а це означає, що конкуренція досягне неймовірних висот. Наскільки готова наша збірна протистояти такому навантаженню та завойовувати медалі?

Відомо, що до основного складу української збірної з біатлону точно ввійдуть Дмитро Підручний, Богдан Цимбал, Антон Дудченко, Артем Прима (Артем Тищенко запасний), Юлія Джима, Дар’я Блашко і Олена Білосюк. Зважаючи на попередні результати наших спортсменів, у нас є непогані шанси в естафетах, оскільки наша жіноча четвірка була 5-ю на етапі КС в Хохфільцені.

Збірну з фрістайлу представлятимуть Олександр Абраменко, Дмитро Котовський, Олександр Окіпнюк, Анастасія Новосад, Ольга Полюк. Наші лижники вже виграли 4 медалі на етапах Кубка світу, а це означає, що гравці будуть в оптимальній формі протягом олімпійського сезону.

Фігурне катання відбудеться за участі пари Олександра Назарова – Максим Нікітін. А у сноубордингу змагатиметься Аннамарі Данча, котра посіла 6-е місце на чемпіонаті світу у 2019.

За комфорт і здоров'я українських спортсменів відповідатимуть якісні теплі зимові кросівки чоловічі. Виробник Peak уже має досвід співпраці з українськими олімпійцями на іграх у 2020 в Токіо.

Для чудових результатів, крім зручної спортивної форми, не менш важливою є підтримка, тож вболіваймо за наших спортсменів і медалі посиплються одна за одною.

{360_photo}