тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України 2015 - 2023

Зірки НБА під час шоу | PEAK Ukraine​​​​​​​

У яких кросівках грають зірки НБА

Восени минулого року стартував новий сезон регулярного чемпіонату північноамериканської Національної Баскетбольної Асоціації, у якому зустрічаються 30 професійних команд із США та Канади. Десятого квітня дві найкращі команди турніру зустрінуться у фінальному поєдинку.


Щороку у лютому асоціація проводить матч усіх зірок НБА. У динамічному ігровому шоу змагаються баскетболісти, за яких проголосувала найбільша кількість уболівальників. Спортивні досягнення найкращих учасників нерозривно пов'язані з баскетбольними кросівками.


Чим взуття для баскетболу відрізняється від звичайного спортивного, як та які баскетбольні кросівки обирають зірки Північноамериканської асоціації, розповіли експерти PEAK Sport. 

Баскетбольне взуття VS бігові кросівки

Бігові кросівки розробляють для рівномірного руху вперед. Головне, що враховують під час їхнього створення — якісна підтримка, амортизація та безпека. Чоловічі кросівки для бігу по дорозі зручні та легкі, для трейлранінгу — важчі, з міцними підошвами та додатковим зчепленням.


Вони створені для великих відстаней, але не для коротких ривків та різких змін напряму, що характерно для баскетбольного матчу. Професійні баскетболісти змінюють швидкість та напрямок руху кожні дві секунди та в середньому пробігають понад сто коротких спринтів за гру.


У баскетболі багато зупинок, стрибків та різких стартів, тому баскетбольні кросівки повинні добре поглинати удари, забезпечувати стійкість гомілковостопного суглоба та надійне зчеплення з гладким покриттям. Водночас вони мають бути гнучкими — усе для того, щоб було можливо здійснювати бічні рухи.


Зазвичай баскетбольні кросівки значно важчі та більші, ніж бігові. Гра в стандартних кросівках може закінчитися травмою через гірше зчеплення та меншу фіксацію, а в довгостроковій перспективі призвести до захворювань попереку, кісточок, колінних та стегнових суглобів.

Зірки НБА під час гри у баскетбол | PEAK Ukraine​​​​​​​

Яке взуття вибирають баскетболісти НБА

У професійному баскетболі безліч неписаних правил, зокрема це стосується й дрес-коду. Має значення не тільки те, у чому гравці з’являються під час гри, але й те, що вони носять у роздягальні. Якщо вибір ігрового одягу баскетболістів НБА — це прерогатива менеджерів команди, взуття кожен гравець підбирає самостійно.


Тільки 10% гравців віддають перевагу низькому баскетбольному взуттю — решта обирає високі варіанти. Попри те, що низькі моделі зовні нагадують бігові кросівки, вони виготовлені з міцними жорсткими боковинами та підошвою. Для більшості гравців універсальні баскетбольні кросівки — оптимальний вибір.


Виробники спортивного екіпірування вкладають багато грошей, часу та праці у розробку взуття, щоб воно максимально відповідало вимогам конкретного виду спорту, забезпечувало комфорт, безпеку та сприяло спортивним досягненням.


Ендрю Віггінс, який грає на позиції атакувального захисника та легкого форварда команди Golden State Warriors, вважають одним із найкращих універсальних гравців ліги. Напередодні першого повноцінного сезону в команді гравець підписав багаторічний контракт з брендом PEAK Sport.


На сторінці в Twitter Віггінс наголосив на угоді з брендом повідомленням «Новий рік — новий Пік. Я дуже радий приєднатися до родини Peak!». Приєднуйтесь до лідерів баскетболу, вступайте до сім’ї PEAK Sport і ви! Купити кросівки чоловічі можна в нас на сайті або замовивши консультацію менеджерів.

{360_photo}